ileri-surus-teknikleri-uzmani-resul-ergun - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

ileri-surus-teknikleri-uzmani-resul-ergun

Sürüş makaleleri > ileri surus teknikleri makaleleri

ileri surus teknikleri uzmanı Resul Ergün Samsun' da doğmuş otomobile olan ilgisinden dolayı, Mustafa Kemal üniversitesi otomotiv bölümünden mezun olmuş, motor sporları alanında eğitimler vermeye başlamış, körfez yarış pisti ve İstanbul park yarış pistlerinde pilotluk ve eğitmenlik yapmış. Rahmetlik ünlü yarış pilotu hocaların hocası Şerif Yardımcı ile 4 yıl süresince yarış teknikleri eğitimi, vip makam şoförlüğü eğitimi ve profesyonel sürüş teknikleri eğitimlerini beraber sunmuştur.
Eğitmenlik hayatında tek etkilendiği ileri sürüş teknikleri eğitmeni Şerif Yardımcı' dır. İdolü ve tek hocası olarak gördüğü Şerif Yardımcı ile çalışmalarından sonra Prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezini kurmaya karar vermiştir.
İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün, Türkiye Otomobil Federasyonu A sınıfı ileri sürüş teknikleri konusunda Fia kokartlı yurt dışı ileri sürüş teknikleri lisanslı eğitmenidir.'
İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi Prodrv; Türkiye otomobil sporlarının yani TOSFED' in ileri sürüş teknikleri uygulamaları konusunda yetkilendirdiği lisanlı eğitim kurumudur.
İleri sürüş teknikleri konusunda eğitimlere katılmaya devam eden ileri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün eğitimlerde birebir katılmaya sosyal sorumluluk anlamında devam etmekte ve tecrubelerini katılımcılara aktarmaktadır.
İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi prodrv kamu ve özel sektör eğitimleri harici bireysel direksiyon eğitimi hizmetleri sunmaktadır.
Aynı zamanda forklift eğitimleri ve kule vinç eğitimlerine kadar hassas eğitim hizmetleri vermektedir.
Prodrv kaza önleyici formül sloganı ile başladığı eğitim hayatında sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyar.


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön