ileri-surus-teknikleri-egitmeni - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

ileri-surus-teknikleri-egitmeni

Sürüş makaleleri > ileri surus teknikleri makaleleri

İleri sürüş teknikleri eğitmeni ile ilgili sürekli telefonlar alıyorum bu konuda birçok kişi ileri sürüş teknikleri eğitimi vermek istemekte olduklarını aynı zamanda ileri sürüş teknikleri uzmanı olmak istediklerini söylüyorlar.
Bu biraz aslına bakarsanız doktor olmak isteyip tıppı kazanamamak gibi bir durum.
Tabi yukarda verdiğim örnekte doktorlar olduğunu duymadık değil, keza aynı şey bizim sektörde de var. İleri sürüş teknikleri eğitimlerini veren birçok kişi saçma sapan açıklamaları televizyonlarda açıklama olarak sunuyorlar. Bilmeden arkasında kendi uydurduğu teknik bakışıda sunmaktan çekinmeden yapabiliyorlar. Çok cesaretliler bu konularda. Aynı zamanda bu işlerle alakalı gayette kalabalıklar. Öyle olmasa idi bulaşmazlardı zaten.
Şimdi yeni arkadaşlara izlemeleri gereken konuyu anlatim. 6 Ay sigorta istiyorlar bu sigorta ileri sürüş teknikleri yada güvenli sürüş teknikleri eğitimi veren bir ileri sürüş teknikleri firmasında ssk lı olarak çalışmanız gerekiyor.
Aynı zamanda Türkiye otomobil federasyonun düzenlediği yarışlarda birinci olmanız gerekiyor. Bunlarla fia kokartlı bir ileri sürüş teknikleri eğitmeni olabiliyorsunuz.
Tabiki birde yıllık ödememnizin gereken bir rakamda var.
İleri sürüş teknikleri eğitmeni A sınıfı ileri sürüş teknikleri eğitmeni, B sınıfı ileri sürüş teknikleri eğitmeni ve c sınıfı güvenli sürüş teknikleri eğitmeni olarak 3 sınıfta katagorilenmiştir.
Bu şartları sağlama harici tüm şartları aslında Türkiye otomobil sporları federasyonunun kural kitapcığının web sayfasından indirerek öğrenebilirsiniz. Yada arayarak öğrenirsiniz.

Bu anlamda anlatmak istediklerim şimdilik bu kadar, burada size kurallarından bahsettim. Şu an için kitapcığı indirip şartlarına uymanız yeterli.
İşin legal şekli bu saygılarımla...

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön