ileri-surus-teknikleri-aparatli-egitimler - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

ileri-surus-teknikleri-aparatli-egitimler

Skidcar ileri sürüş teknikleri eğitiminde bize savrulmaları sürekli yaşatan aynı zamanda farklı kaygan zemin türlerini yaşatmak adına kumandalı sistemle otomobilin içinde farklı kaygan zemin türlerini uyguluyabildiğimiz.
Hidrolik sistemin, elektirikli bir pompa ile çalıştığı, İsveçlilerin bulduğu ve tüm Avrupa ve Amerika' da ileri sürüş teknikleri eğitimi uygulamalarının bu aparat sayesinde verildiğini biliyorsunuz. Fakat skidcar ile ülkemizde hileli ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmeye başladı. Tabiki biz herşeyin hilesini geliştiriyoruz. Skidcar ile ileri sürüş teknikleri eğitiminde hile olurmu diyorsunuz.
Skidcar kayan otomobil anlamına geliyor. Skidcar sayesinde önden kayma ve arkadan savrulma şeklinde merkezkaçın fiziki durumunu ve kontrol kaybını öğreniyorsunuz. Daha sonra ileri sürüş teknikleri eğitiminde  fizik kuralı olan merkez kaç kuvvetini ve etkilerini sizinle paylaşan bir yazı yazacağım. Güvenli sürüş teknikleri eğitiminde merkezkaç kuvveti tam yaşanıyor iken otomobilin skidcar aparatı kumandası ile aşşağı indirilerek bak sen kurtardın tarzında ileri sürüş teknikleri veriliyor. Aslında lastiklerin teması az iken ileri sürüş teknikleri eğitmeni elindeki kumanda ile skidcarın pistonlarını indiriyor. Otomobilin lastikleri yere temas ettiği için otomobil stabil olarak tutunuyor ve siz topladınız görüntüsü veriliyor. Bu yapılan ileri sürüş teknikleri eğitimi değildir. Lünapark ta savrulan makineye binmektir. Jetonu toplayan ise ileri sürüş teknikleri eğitmenidir.
Bu denli müthiş bir sisteme sahip olan ve ileri sürüş teknikleri eğitiminin en güzel makinesini bu hale getiren firmaları kınıyoruz.
Kısacası güvenli sürüş teknikleri eğitimi almadınız. Siz bir nevi lünaparka gittiniz.
Kaliteli ileri sürüş teknikleri eğitimi almanız dileği ile...

 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön