ileri-surus-teknikleri-ankara - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

ileri-surus-teknikleri-ankara

Sürüş makaleleri > ileri surus teknikleri makaleleri

İleri surus teknikleri Ankara' da eğitim veriyormusunuz.
Ankara ileri surus teknikleri eğitiminiz mevcut mu?
İleri surus teknikleri uygulama pist alanımız Ankara hipodromdadır. 20000 metre karelik geniş bir alanda pist eğitimleri sağlamaktayız. Bu anlamda bizim ileri sürüş teknikleri eğitimlerimizde kullandığımız alanla alakalı büyük ve geniş olduğundan dolayı herhangi bir sorunla karşılaşmamaktayız. Aynı zamanda ileri sürüş teknikleri Ankara eğitimlerimiz 2 alandan oluştuğu için toplamında 40000 metre kare ile her türlü büyük yada küçük organizasyonu gerçekleştirme şansımız kendiliğinden oluşmaktadır.
Bu anlamda araç kılasmanı eğitimlerinden tutun, güvenli sürüş teknikleri eğitimlerini gerçekleştirme şansımız bulunmaktadır.
Aynı zamanda Ankara' da daha çok kar ve buzlanma oluştuğundan başkentte yaşayan tüm sürücülerin ileri sürüş teknikleri eğitimi almaları çok önemli ve hassas bir durum gerektirir.
İleri sürüş teknikleri eğitimlerimizde uygulama olarak zamanı fazla tutan ve gerektiği kadar fazla verebilen, ileri sürüş teknikleri Prodrv sosyal sorumluluk anlamında kaza yapmanızı önleme anlamında başarılı olamayan şoför katılımcılara sürüş değerlendirmesini yapıp otomobilden hemen indirme teşebbüsünde bulunmamaktadır.
Acemi olan sürücülere eksikleri konusunda araç sürme imkanı eksiklerini tamamlama ve giderme anlamında eğitim verilir.
Kısacası katılımcı şayet güvenli sürüş teknikleri yada herhangi bir ileri sürüş teknikleri eğitimi alacak seviyede değilse, katılımcı özel direksiyon dersi alır ve süreci sonrasında raporlanır.
Farklı ileri sürüş teknikleri kursları otomobilden indirir ve eğitim alamayacağını başarısız gördüklerini söyleyerek araçtan indirir. Bu nezaketsiz ve yanlış bir tutumdur, aynı zamanda karşı taraf anlamında gayet üzücüdür.
Peki bunun yerine biz katılımcı düşük seviyeli arkadaşımıza neden birşeyler öğretmiyoruz. Bu konuyu hali hazırda anlamış değilim. Notu yine başarısız verirsin ama ileri sürüş teknikleri eğitimi yerine biraz ilgilenmek karşı tarafı mutsuz etmez. Anlayış göstermesine ve üzülmemesine neden olur. Sonuçta teorik bilgi almış özveride bulunarak eğitim pistine gelmiştir.
Aparatlı araçlarımızla sağladığımız eğitim Ankara bölgesinde sizden nakliye ücreti talep edilmeden uygulanmaktadır.
İleri sürüş teknikleri eğitimlerinizde her zaman yanınızdayız.
ileri sürüş teknikleri kursu fiyat olarak uygundur.
ileri sürüş teknikleri eğitimi için bize fiyat sormadan, hizmet almayın.
Ucuza ve kaliteye her zaman eğitim vereceğiz.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön