ileri surus teknikleri >

ileri-surus-teknikleri - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

ileri-surus-teknikleri

Eğitim çeşitleri

İleri sürüş teknikleri, aracınızın limitlerini öğrenmenizi sağlıyacak, yarış tekniklerini öğrenebilmek için alt yapı sağlıyacağınız, ileri sürüş teknikleri eğitimimiz, sürüşte kontrollü şekilde virajın en hızlı dönülebileceği teknikleri kapsamaktadır.
Eğitim Süresi 2 Tam Gün
Viraja hazırlık firenaj,

V
ites küçültme,
V
iraj girişi,
D
engeli gaz,
A
pex,
V
iraj çıkışı,
İ
deal yarış çizgisi öğrenilmektedir.
Hızlanmanın daha fazla yaşandığı bu eğitimimizde kendi aracınızda kullandırılarak aracınızın limitlerini öğrenirsiniz. Takla atma sebepleri pratik olarak yaşatılarak gösterilir. Arka lastik eğitim sırasında kalkar, yerle teması kalmaz.
İleri sürüş teknikleri eğitiminde 50 km hızlarda eğitim sağlanamaz, Biz aracın maksimum hızlanmalarında kontrol sağlama eğitimini ileri sürüş teknikleri eğitiminde vermekteyiz.
Size 50 km hızlarda eğitim veriliyorsa bu ileri sürüş teknikleri eğitimi değil kendi bildikleri sürüş eğitimidir.
Otoyollarda askari hız limiti 40 km hızdan başlıyor. 50 km hızlarda siz zaten fren yapınca duruyorsunuz ve savrulmuyorsunuz.
50 km hızda giden sürücünün ileri sürüş teknikleri eğitimi alması düşünülemez.
İleri sürüş teknikleri eğitimi viraj çalışmasıdır. Bu çalışmada sürücü gaz, denge, ağırlık trafnsferinin düzgün tutulması, limit hız, viraj teknikleri, değişken apex çalışmalarını suratli giderek öğrenebilmektedir.
Bu bilgiler virajda tutunma ve virajda hızlanma kabiliyeti sağlar. Yarış teknikleri uygulamasının temelini oluşturmakta olan ileri sürüş teknikleri eğitimi sürüş sitilinizi değiştirmek içindir.
Akademik sürüş teknikleri prodrv sürüş kaliteniz acısından gerçekci eğitim hizmeti verir.
ileri sürüş teknikleri eğitimi
 
İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön