guvenli-surus-teknikleri-nedir - ileri surus teknikleri kursu | guvenli surus teknikleri Prodrv

İçeriğe git

Ana Menü

guvenli-surus-teknikleri-nedir

Sürüş makaleleri > ileri surus teknikleri makaleleri

Guvenli surus teknikleri eğitimi sürücülerin trafik kazalarına azaltmaya yönelik aldıkları ileri sürüş teknikleri eğitimidir. Burada önemli olan guvenli suruculuk eğitimi anlamında alınan ileri sürüş teknikleri eğitimlerinin yararlılığıdır. Bu anlamda sürücülere standart bilgiler sağlanmamaktadır. Kısacası her firmanın teorik içeriği ve pratik içeriği farklıdır.
Güvenli sürüş teknikleri eğitimi şayet size tat vermedi ise ileri sürüş teknikleri eğitimi almamışsınız sadece bu işten para kazanan ticaretini başarı ile gerçekleştiren bir firamadan almışsınızdır.
Sürüş kalitesini arttırmak anlamında ilk eğitim güvenli sürüş teknikleri eğitimidir. Burada edineceğiniz bilgiler arasında viraj giriş ve çıkışı, savrulma kontrolleri, takla atma nedenleri, manevra çalışmaları, engelden kaçma, optik yanılma, fren mesafesini üçte bire düşürme, dar alan geçişleri gibi kontrolü ve apexi öğrenirsiniz. Şayet bunlar yok ise aldığınız eğitim tabiki sıkıcı ve hatalı eğitim olacaktır. Ticaret olarak bu işi secen paralı patronlar sizin eğitiminize çıkmaz, Ben çıkarım nedeni insanlar trafikte kaza yaparak ölmesinler.

İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön